Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Wilda - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Wilda prowadzą postępowanie w sprawie kolizji. Zdarzenie miało miejsce 13 sierpnia 2019 r. na skrzyżowaniu ulic Hetmańska a 28 Czerwca 1956 r. w Poznaniu. Osoby, które rozpoznają publikowany wizerunek proszone są o kontakt z policjantami.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Wilda prowadzą postępowanie w sprawie spowodowania kolizji drogowej na skrzyżowaniu ulic Hetmańska/28 czerwca 1956 r. Do zdarzenia doszło 13 sierpnia 2019 r. ok. godz. 20:20 w Poznaniu. Tam mężczyzna poruszający się rowerem marki X-zite przejachał przez ulicę na czerwonym świetle i doprowadził do zaderzenia z pojazdem marki Honda Civic. Następnie porzucił rower i oddalił się w nieznanym kierunku. Kamery monitoringu zarejestrowały mężczynę, który może mieć związek z tym zdarzeniem.     

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na ten temat, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Wilda. Można zgłaszać się osobiście w siedzibie jednostki przy ul. Taborowej 22 w Poznaniu lub telefonicznie pod całodobowymi numerami telefonu 61 84 125 11 lub 112. Zapewniamy anonimowość!

Małgorzata Tamborska

  • wizerunek mężczyzny
  • wizerunek mężczyzny
  • wizerunek mężczyzny