Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Jeżyce - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Poznania poszukują mężczyzny, który wprowadził w błąd osoby co do najmu mieszkania. Do zdarzenia doszło w okresie od 25 lutego do 3 marca 2019 r. Wszystkich posiadających jakiekolwiek informacje na temat tej sprawy, prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu Policji na Jeżycach prowadzą postępowanie w sprawie wprowadzenia w błąd inne osoby, co do kaucji oraz najmu mieszkania jak również sposobu z jego korzystania. Mężczyzna chciał wynająć pokoje w mieszkaniu, które sam wcześniej już wynajmował. Ponadto dokonano kradzieży wartościowych przedmiotów z mieszkania. Do zdarzenia doszło w okresie od 25 lutego do 3 marca br. na jednym z jeżyckich osiedli. Kamera zarejestrowała sylwetkę mężczyzny, który oszukał inne osoby oraz doprowadził do niekorzystnego rozporządzenia ich mieniem nie tylko na terenie Poznania ale również we Wrocławiu oraz Trójmieście.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia bądź potencjalnego sprawcy, prosimy o kontakt z policjantami z Jeżyc pod numerem telefonu 61 84 122 11, 61 84 122 12 lub 112. Zapewniamy anonimowość!

Małgorzata Tamborska