Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Strona znajduje się w archiwum.

Grunwald - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Data publikacji 14.12.2018

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Grunwald zajmują się sprawą kradzieży sprzętu elektrycznego. Do zdarzenia doszło 30 kwietnia br. na terenie Poznania. Kamery monitoringu zarejestrowały dwóch mężczyzn, którzy mają związek z tym zdarzeniem. Policjanci zatrzymali jednego ze sprawców, natomiast drugi nie został jeszcze zidentyfikowany. W związku z tym osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć prosimy o kontakt z policjantami.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Grunwald ponownie zajęli się sprawą kradzieży sprzętu elektrycznego z terenu prywatnej posesji przy ul. Ostrobramskiej w Poznaniu.

Do zdarzenia doszło 30 kwietnia br. Tam, dwóch mężczyzn weszło na teren posesji i zabrało sprzęt elektryczny. Policjanci ustalili kim jest jeden z nim. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty, natomiast drugi, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu i ma związek z tym zdarzeniem nie został jeszcze zidentyfikowany.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć prosimy o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji Poznań Grunwald pod całodobowym nr telefonu 61 84 121 11/12 lub numerem alarmowym 112.

Zapewniamy anonimowość.