Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Nowe Miasto - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Nowego Miasta prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży torebki damskiej wraz z zawartością. Do zdarzenia doszło 11 września br. w restauracji przy ul. Szwedzkiej w Poznaniu. Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży torebki damskiej wraz z zawartością, telefonu komórkowego marki Samsung, gotówki w kwocie kilkuset złotych, portfela wraz z dowodem osobistym, kartą płatniczą oraz kartą emeryta. Do zdarzenia doszło 11 września br. w restauracji przy ul. Szwedzkiej w Poznaniu.

Tam,  kamery monitoringu ok. godz. 14:00 zarejestrowały, jak mężczyzna  w wieku ok. 40 lat, ubrany w białą koszulkę typu T-shirt, zabrał torebkę z oparcia krzesła i schował ją do swojego plecaka.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć lub były świadkami tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Nowego Miasta pod numerami telefonów 61 84 12311/12 lub 997 czynnymi całą dobę.

Marta Mróz