Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Stare Miasto – Rozpoznajesz tych ludzi – zadzwoń 997!

Policjanci z Komisariatu Policji Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży bagażu z zawartością telefonu komórkowego i dokumentów. Do zdarzenia doszło 3 sierpnia 2018 roku przy ulicy Fredry w Poznaniu. Związek ze zdarzeniem mogą mieć osoby uchwycone na kamerze monitoringu, dlatego też prosimy o kontakt z Policją wszystkich, którzy rozpoznają wizerunki ze zdjęć.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży bagażu z zawartością telefonu komórkowego i dokumentów oraz posłużenia się cudzą kartą płatniczą. Do kradzieży doszło 3 sierpnia 2018 roku w Parku im. Adama Mickiewicza przy ulicy Fredry w Poznaniu. Kamera monitoringu zarejestrowała wizerunki osób, które mogą mieć związek z tym zdarzeniem.

Osoby, które rozpoznają postaci ze zdjęć lub były świadkami tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Stare Miasto w Poznaniu pod numerami telefonów: 61 84 124-11, 61 84-124-12 lub 997 - czynnymi całą dobę lub bezpośrednio do policjanta zajmującego się sprawą – 61 84 125-64.

Iwona Liszczyńska