Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Rozpoznajesz tych mężczyzn? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Północ poszukują sprawców kradzieży karty płatniczej. Do zdarzenia doszło w nocy z 19 na 20 maja br. na terenie klubu przy ul. Piątkowskiej w Poznaniu. Osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z policjantami.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Północ prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży karty płatniczej. Do zdarzenia doszło w nocy z 19 na 20 maja br. na terenie klubu przy ul. Piątkowskiej w Poznaniu. Kamery monitoringu zarejstrowały mężczyznę, który ukradł kartę płatniczą, a później płacił nią w różnych punktach handlowych. Następnie, tą samą kartą płacił za zakupy inny mężczyzna, który również ma związek z tym zdarzeniem.    

Osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na ich temat, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Północ. Można się zgłaszać osobiście w siedzibie jednostki przy os. Jana III Sobieskiego 115 w Poznaniu lub telefonicznie pod całodobowymi numerami telefonu 61 84 146 11 lub 997. Zapewniamy anonimowość!

Marta Mróz