Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń! - Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń - Komenda Miejska Policji w Poznaniu

Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń!

Policjanci z Nowego Miasta prowadzą postępowania w sprawie kradzieży mienia w postaci zegarków oraz odzieży. Do zdarzeń doszło w kwietniu br. na terenie centrum handlowego przy ul. Pleszewskiej w Poznaniu. Osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci z Nowego Miasta prowadzą dwa postępowania w sprawie kradzieży mienia w postaci zegarków oraz odzieży. Do zdarzeń doszło w kwietniu br. na terenie centrum  handlowego przy ul. Pleszewskiej w Poznaniu.

Pierwsza sprawa dotyczy kradzieży mienia w postaci trzynastu zegarków. Do zdarzeń doszło 14,15 oraz 25 kwietnia br. Kamery monitoringu w tych dniach zarejestrowały wizerunek tego samego meżczyzny, który ma związek z tymi zdarzeniami.

Drugie postępowanie prowadzone jest w sprawie kradzieży mienia w postaci odzieży. Do zdarzenia doszło 27 kwietnia br. ok. godziny 13:00. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który ma związek z tym zdarzeniem.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęć lub były świadkami tych zdarzeń, prosimy o kontakt z policjantami z Nowego Miasta pod numerami telefonów 61 84 12311 lub 997 czynnymi całą dobę.

Marta Mróz