Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Poznań - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Północ poszukują sprawcy kradzieży perfum, do której doszło 12 marca br. na terenie Centrum Handlowego przy ul. Drużbickiego w Poznaniu. Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z policjantami.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Północ prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży trzech sztuk markowych perfum do której doszło 12 marca br. Kamery monitoringu zarejstrowały, jak około godziny 13:30 w jednym ze sklepów na terenie Centrum Handlowego przy ul. Drużbickiego w Poznaniu mężczyzna bierze z półki kosmetyki, chowa je do torby i wychodzi za sklepu, nie płacąc za nie. 

Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Północ. Można się zgłaszać osobiście w siedzibie jednostki przy os. Jana IIISobieskiego 115 w Poznaniu lub telefonicznie pod całodobowymi numeremi telefonu 61 84 146 11 lub 997. Zapewniamy anonimowość!