Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

POZNAŃ – ROZPOZNAJESZ TEGO MĘŻCZYZNĘ? ZADZWOŃ! - VIDEO

Data publikacji 23.04.2018

Poznańscy policjanci poszukują mężczyzny podejrzewanego o rozbój. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu jednego z poznańskim hosteli. Mężczyzna szarpie recepcjonistkę, po czym kradnie pieniądze z kasetki. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę z nagrania, prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto prowadzą śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Poznań Stare Miasto dotyczące rozboju. Do zdarzenia doszło nad ranem 21 stycznia 2018 r. w jednym z hosteli przy ul. Mielżyńskiego w Poznaniu. Incydent zarejestrowały kamery monitoringu.

Na nagraniu widać jak mężczyzna szarpie recepcjonistkę, po czym otwiera kasetkę i kradnie z niej pieniądze. Sprawca ucieka z gotówką z miejsca zdarzenia.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę z nagrania i zdjęć lub mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Poznań Stare Miasto pod numerem telefonu 61 841 24 11 lub pod numerem alarmowym 997.

Dominika Pupkowska-Bral

 

  • Wizerunek sprawcy rozboju
  • Wizerunek sprawcy rozboju
  • Wizerunek sprawcy rozboju
Ładowanie odtwarzacza...