Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Strona znajduje się w archiwum.

Nowe Miasto - Rozpoznajesz tego człowieka? Zadzwoń

Data publikacji 08.11.2017

Policjanci z Nowego Miasta poszukują mężczyzny mogącego mieć związek z naruszeniem nietykalności i znieważeniem na tle narodowościowym obywatela Tanzanii. Osoby rozpoznające prezentowany wizerunek, prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto prowadzą postepowanie w sprawie publicznego znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej z powodu przynależności rasowej obywatela Tanzanii. Do zdarzenia doszło 18 sierpnia br. w jednej z galerii handlowych. Do obywatela Tanzanii i jego koleżanki podszedł nieustalony mężczyzna w towarzystwie małej dziewczynki, uderzył obcokrajowca w bark i znieważył go. Swoje zachowanie miał tłumaczyć tym, że Tanzańczyk miał chwilę wcześniej szturchnąć dziewczynkę  i jej nie przeprosił.

Mężczyzna mogący brać udział w tym zdarzeniu był ubrany w jasną koszulkę z krótkim rękawem, długie jeansowe spodnie, niósł przewieszoną przez ramię sportową torbę. Osoby, które rozpoznają prezentowany wizerunek lub były świadkami tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Nowego Miasta pod numerami telefonów 61 84 12311 lub 997 czynnymi całą dobę.

Maciej Święcichowski