Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Strona znajduje się w archiwum.

Poznań – Jeśli widziałeś i rozpoznajesz tych mężczyzn? Zadzwoń

Data publikacji 19.09.2017

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto w Poznaniu, prowadzą dochodzenie w sprawie przywłaszczenia przez dwójkę mężczyzn cudzego mienia. Zdarzenie miało miejsce 28 lipca br. w jednym z poznańskich tramwajów. Jeśli rozpoznajesz tych mężczyzn, skontaktuj się z Policją!

28 lipca br. w godzinach nocnych w poznańskim tramwaju linii 201 na trasie Most Teatralny- Wrocławska doszło do zdarzenia, gdzie jeden z pasażerów wysiadający na przystanku Most Teatralny poprzez nieuwagę pozostawił na siedzeniu swój telefon komórkowy wraz z etui, w którym znajdowały się pieniądze, dokumenty oraz karta płatnicza. Krótko po tym, do tego samego wagonu weszło dwóch mężczyzn, z których jeden po krótkiej chwili zauważył leżący na siedzeniu przedmiot, podniósł go, przeszukał, a następnie schował część zawartości do kieszeni.

Policjanci ustalili, iż kilka minut po tym incydencie, ktoś posłużył się kartą płatniczą poszkodowanego dokonując płatności za towar. Śledczy dotarli do nagrań z monitoringu, które zarejestrowały opisanych mężczyzn.

Osoby, które rozpoznają wizerunki mężczyzn, bądź posiadają jakiekolwiek informacje na ich temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Poznań-Stare Miasto. Można się zgłaszać osobiście lub pod numerem telefonu 61 84 124 11 bądź czynny całodobowo 997.

 

Rozanna Kowalczyk-Gierczyk

Ładowanie odtwarzacza...