Poszukiwani świadkowie wypadków drogowych

Poznań – Widziałeś to zderzenie? Zadzwoń!

Policjanci z Poznania wyjaśniają przyczyny wypadku, do którego doszło 9 lipca br. w Luboniu na skrzyżowaniu ulic Powstańców Wielkopolskich i Niepodległości. W wyniku tego zdarzenia obrażeń doznał kierujący rowerem. Świadków wypadku prosimy o kontakt z Policją.

9 lipca br. ok. godz. 17 w Luboniu na skrzyżowaniu ulic Powstańców Wielkopolskich i Niepodległości, kierujący czerwonym fiatem punto najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa rowerzyście, który chcąc uniknąć zderzenia odbił w lewo, gdzie zderzył się z jadącym z kierunku przeciwnego samochodem marki Ford. W skutek wypadku rowerzysta doznał obrażeń ciała. Kierujący samochodem marki Fiat Punto odjechał z miejsca zdarzenia.

Świadków tego zdarzenia prosimy o pilny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu przy ul. Szylinga 2, pokój nr 19 . Można też zgłaszać się telefonicznie pod numerami telefonu: 61 8414429, 61 8413090 w godzinach od 7.00 do 15.00 lub pod czynnym całą dobę numerem alarmowy 997.

Dominika Pupkowska-Bral