Poszukiwani świadkowie wypadków drogowych

Poznań – Świadków potrącenia pieszego prosimy o kontakt

Policjanci z Poznania wyjaśniają przyczyny zdarzenia drogowego zaistniałego 30 października ub. r. na ulicy Kurlandzkiej w Poznaniu. Niezidentyfikowany kierowca samochodu o nieznanej marce potrącił tam pieszego przekraczającego jezdnię na przejściu dla pieszych. Świadków zdarzenia prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu 4 kwietnia br. zostali powiadomieni o wypadku drogowym zaistniałym 30 października ub. r. ok. godz. 12.00 na ulicy Kurlandzkiej w Poznaniu. Wówczas na wysokości os. Czecha 1 niezidentyfikowany kierowca samochodu o nieznanej marce potrącił pieszego przekraczającego jezdnię na przejściu dla pieszych. Kierowca zawiózł pieszego do szpitala.

Świadków zdarzenia prosimy o kontakt z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. Można się zgłaszać osobiście w komendzie na ul. Szylinga 2, pokój nr 34 lub telefonicznie pod numerem 061-841-36-11 w godzinach od 7.00 do 14.00. Telefony czynne całą dobę: 061-841-56-13 lub 997.

Dominika Pupkowska-Bral