Poszukiwani świadkowie wypadków drogowych

Poznań - Świadków zdarzeń prosimy o kontakt

kogut_policyjnyPolicjanci z Poznania wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego zaistniałego 14 sierpnia br. na ulicy Sianowskiej 93 w Poznaniu. Kierujący samochodem marki VW Passat podczas manewru cofania zderzył się z nieletnim rowerzystą. Do innego ze zdarzeń doszło 27 sierpnia br. w Poznaniu. Wówczas nieustalony kierowca gwałtownie zmienił pas ruchu, zajeżdżając drogę pojazdowi marki Fiat Panda, który w efekcie tego uderzył w uliczną latarnię. Świadków tych zdarzeń prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu wyjaśniają przyczyny zdarzenia drogowego, do którego doszło 14 sierpnia br. ok. godz. 7.30 na ul. Sianowskiej 93 w Poznaniu. Kierujący samochodem marki VW Passat podczas manewru cofania zderzył się z nieletnim, który jechał rowerem.

Świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt z Wydziałem Ruchu Drogowego KMP w Poznaniu. Można się zgłaszać osobiście przy ul. Szylinga 2, pokój nr 151 lub telefonicznie pod numerem 61 841 44 64 w godz. 8.00-14.00 lub pod czynnym całą dobę numerem alarmowym 997.

Do innego zdarzenia doszło 27 sierpnia br. o godzinie 15.10 w Poznaniu za skrzyżowaniem ul. Głogowskiej z ul. Palacza przed ul. Kosynierską. Nieustalony kierujący samochodem marki Fiat Seicento lub Cinquecento, wykonując manewr zmiany pasa ruchu z lewego na prawy, nie zachował szczególnej ostrożności i nie ustąpił pierwszeństwa czym zmusił kierującego samochodem marki Fiat Panda do gwałtownego hamowania i zmiany kierunku jazdy. W wyniku czego pojazd uderzył w słup latarni ulicznej. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia.

Świadków prosimy o kontakt z policjantami przy ul. Szylinga 2, pokój 152 osobiście lub telefonicznie pod nr tel. 6184 14431 czynny od 8.00 do 14.00 lub 6184 15516 czynny całą dobę.