Poszukiwani świadkowie wypadków drogowych

Poznań - Widziałeś ten wypadek? Zadzwoń!

alarmPolicjanci z Poznania wyjaśniają przyczyny wypadku, do którego doszło 14 grudnia br. w Poznaniu. Na ulicy Głuszyna kierujący peugeotem 405 z niewiadomych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i dachował. W wyniku tego zdarzenia dwóch pasażerów pojazdu doznało obrażeń ciała. Świadków wypadku prosimy o kontakt z Policją.


Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu prowadzą śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Poznań Nowe Miasto w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 14 grudnia br. około godziny 12:50 w Poznaniu. Na ulicy Głuszyna, w pobliżu posesji nr 127, kierujący samochodem marki Peugeot 405 z niewiadomych przyczyn  na łuku drogi w prawo stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i dachował. W wyniku tego wypadku dwóch pasażerów pojazdu doznało obrażeń ciała.

Świadków powyższego zdarzenia prosimy o pilny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym KMP w Poznaniu. Można się zgłaszać osobiście przy ul. Szylinga 2, pokój 32 lub telefonicznie pod numerem telefonu 061-841-44-26 w godzinach od 7.00 do 15.00 lub pod czynnym całą dobę numerem alarmowym 997.