Poszukiwani świadkowie wypadków drogowych

Poznań - Widziałeś ten wypadek? Zadzwoń!

alarmPolicjanci z Poznania wyjaśniają przyczyny wypadku, do którego doszło 12 grudnia br. w Poznaniu. Na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Kórnickiej, w kierunku Ronda Rataje, kierujący samochodem ciężarowym daf potrącił pieszą przekraczającą jezdnię. W wyniku doznanych obrażeń piesza zmarła w szpitalu. Świadków wypadku prosimy o kontakt z Policją.


Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu prowadzą śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Poznań Nowe Miasto w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 12 grudnia br. około godziny 5:58 w Poznaniu. Na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Kórnickiej, kierujący samochodem ciężarowym marki Daf jadący w kierunku Ronda Rataje ulicą Jana Pawła II, potrącił pieszą przekraczającą jezdnię. W wyniku doznanych obrażeń piesza zmarła w szpitalu.

Świadków powyższego zdarzenia prosimy o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym KMP w Poznaniu. Można się zgłaszać osobiście przy ul. Szylinga 2, pokój 32 lub telefonicznie pod numerem telefonu 061-841-36-15 w godzinach od 7.00 do 15.00 lub pod czynnym całą dobę numerem alarmowym 997.