Poszukiwani świadkowie wypadków drogowych

Poznań - Widziałeś ten wypadek? Zadzwoń!

laweta_111Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu poszukują świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło 4 marca br. na trasie między Poznaniem a Szamotułami. Z prowadzonych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że jedną z osób które zdarzenie mogło widzieć jest kierowca zielnej lawety, którą w pobliżu wypadku zarejestrował monitoring.
 
 
 
4 marca br. około godziny 13:00 na trasie Poznań Szamotuły – droga 184 między Mrowinem a Napachaniem doszło do wypadku drogowego. Skoda Octavia zderzyła się z samochodem ciężarowym.  Z ustaleń policjantów wynika, że na wspomnianej drodze kierowca pick-upa wykonał niebezpieczny manewr wyprzedzania, a jadąca z kierunku przeciwnego Skodą Octavia kobieta, chcąc uniknąć z nim czołowego zderzenia zjechała na pobocze, odbiła od nasypu i wpadła pod koła nadjeżdżającego samochodu ciężarowego. Poszukiwany jest kierowca samochodu typu pick-up w kolorze złotym lub srebrnym- prawdopodobnie Toyota.

Śledczy na podstawie zebranego materiału ustalili, że świadkiem wypadku może być kierowca zielonej lawety. Funkcjonariusze proszą o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo Śledczym KMP w Poznaniu - osobisty, w komendzie na ul. Szylinga 2 pokój nr 32 lub telefoniczny pod numerami tel. (61) 841-44-26 w godzinach 8:00-14.00 lub całodobowym numerem alarmowym 997.
 
{galeria}PATRYCJA2014/LAWETA{/galeria}