Poszukiwani świadkowie wypadków drogowych

KMP - Tak dzisiaj może wyglądać poszukiwany zabójca

zdjcie-maeW 1992 roku na os. Czecha w Poznaniu doszło do brutalnego zabójstwa młodej dziewczyny. Podejrzanym o dokonanie tego przestępstwa jest osobiście znający ofiarę Sławomir Pawlik. Mężczyzna od dnia ujawnienia zwłok jest poszukiwany przez Policję. Z uwagi na upływ czasu policyjni eksperci sporządzili wizerunek sprawcy uwzględniający progresję wiekową.

Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu na podstawie listu gończego poszukuje Sławomira Pawlika, s. Ryszarda i Ewy z d. Tabel, ur. 19.06.1967 w Solcu Kujawskim.

Rysopis: wzrost 177 cm, oczy niebieskie, czoło niskie, nos duży, uszy średnie przylegające, znaków szczególnych brak, może nosić wąsy lub brodę.

 zdjcie-mae

 

Wymieniony jest podejrzany o dokonanie zabójstwa na os. Czecha w Poznaniu, do którego doszło w okresie między lipcem a październikiem 1992 roku.

Ktokolwiek wie o miejscu pobytu poszukiwanego, proszony jest o osobiste stawiennictwo w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym KMP w Poznaniu przy ul. Szylinga 2 lub kontakt telefoniczny pod numerem 061 841-30-90 lub 997 – na terenie całego kraju.