Poszukiwani świadkowie wypadków drogowych

Poznań - Świadków wypadku prosimy o kontakt z Policją

policja_passatPolicjanci z Poznania wyjaśniają przyczyny wypadku, do którego doszło 8 września br. ok. godz. 14.05 na drodze Owińska Bolechowo nr 196. Kierujący nieznanym pojazdem najprawdopodobniej zajechał drogę kierującej samochodem marki Renault, wymuszając na niej zjazd na pobocze. Kierująca uderzyła w drzewo, w wyniku czego doznała obrażeń ciała. Świadków zdarzenia prosimy o kontakt z Policją.


Wydział Dochodzeniowo Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu prowadzi dochodzenie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Poznań Stare Miasto w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 8 września br. ok. godz. 14.05. Na 11 kilometrze drogi Owińska Bolechowo nr 196 kierujący nieznanym pojazdem najprawdopodobniej zajechał drogę kierującej samochodem marki Renault, która w celu uniknięcia zderzenia zjechała na prawe pobocze i uderzyła drzewo. Kierujący nieznanym pojazdem odjechał z miejsca zdarzenia w kierunku miejscowości Owińska. W wyniku wypadku kierująca Renault doznała obrażeń ciała.

Świadków tego zdarzenia prosimy o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym KMP w Poznaniu. Można się zgłaszać osobiście przy ul. Szylinga 2 w pokoju nr 32 lub telefonicznie pod nr tel. 061-841-36-15 w godz. 7.00-15.00 lub pod nr 997 czynnym całą dobę.