Poszukiwani świadkowie wypadków drogowych

WDŚ - Poszukiwani świadkowie wypadków

Wydział Dochodzeniowo - Śledczy poszukuje świadków dwóch wypadków drogowych, które zdarzyły się w Poznaniu oraz na drodze Jerzykowo-Kołata. Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje proszone są o kontakt z policjantami.

Pierwszy wypadek miał miejsce w dniu 12 września 2011 r. około godz. 14.20 na drodze Jerzykowo - Kołata gm. Pobiedziska. Kierujący samochodem Renault Thalia zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia kierujący poniósł śmierć na miejscu..

Kolejny wypadek zdarzył się 14 września br. około godz. 12.25 w Poznaniu na ul. Wojskowej 11. Kierujący rowerem jadąc ul. Wojskową z kierunku ul. Grunwaldzkiej w kierunku ul. Marcelińskiej potrącił pieszą przekraczająca jezdnię poza wyznaczonym przejściem dla pieszych. Piesza doznała obrażeń zagrażających jej żuciu.

Świadkowie wypadków proszeni są o kontakt z policjantami z Wydziału Dochodzeniowo - Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu osobiście na komendzie w Poznaniu przy ul. Szylinga 2 pokój nr 19 lub telefonicznie 61-841-44-35 w godz. 7.00-15.00 lub 997 czynnym całą dobę.