DZIAŁANIA POLICJI

Poznań - Policjanci odzyskali skradzione rowery i poszukują ich właścicieli

Data publikacji 27.01.2021

Poznańscy policjanci poszukują właścicieli odzyskanych rowerów. Osoby, które utraciły przedstawione na zdjęciach jednoślady lub mogą pomóc w ustaleniu ich właścicieli, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji na Grunwaldzie.

Policjanci z Komisariatu Policji na Grunwaldzie zatrzymali mężczyznę za kradzieże rowerów. Jak ustalili mundurowi do przestępstw doszło w okresie od maja do sierpnia ub. r. Policjanci odzyskali cztery jednoślady. Dwa z nich już trafiły w ręce prawowitych właścicieli, a pozostałe Merida Gran koloru pomarańczowego oraz B-Twin Rockrider 340 koloru czarnego czekają na odbiór w komisariacie.

Funkcjonariusze sprawdzili w policyjnych systemach i okazało się, że nie są one zarejestrowane, jako utracone. W związku z tym apelują do mieszkańców.

Jeśli ktoś rozpoznaje na zdjęciach swój pojazd, który został skradziony w okresie od maja do sierpnia 2020 r. w rejonie centrów handlowych na Nowym Mieście lub Północy, w okolicy pętli tramwajowej na Junikowie, lub w pobliżu ulic Ściegiennego, a Promienista proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji na Grunwaldzie pod numerem telefonu 47 77 121 11/12 bądź 112, lub mailowo: dyzurny.poznan-grunwald@po.policja.gov.pl.

Marta Mróz