DZIAŁANIA POLICJI

KP Czerwonak - Świąteczna wizyta mundurowych u 11-letniego Krzysia

Data publikacji 18.12.2020

Policjanci z Komisariatu Policji w Czerwonaku wraz z uczniami z Zespołu Szkół w Bolechowie odwiedzili 11-letniego Krzysia, który jest podopiecznym Drużyny Szpiku. Chłopiec marzy o tym, aby w przyszłości zostać policjantem, dlatego to spotkanie było dla niego niezapomnianą atrakcją, która na długo pozostanie w jego pamięci.

15 grudnia br. Policjanci z Czerwonaka wraz z uczniami z Zespołu Szkół o profilu policyjnym w Bolechowie odwiedzili 11-letniego Krzysia, który walczy z chorobą. Chłopiec od trzech lat zmaga się z problemami zdrowotnymi i jest podopiecznym Drużyny Szpiku.

W tym szczególnym czasie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia młodzież szkolna zorganizowała dla chłopca prezenty, które były dla niego wielką niespodzianką. Kiedy radiowóz policyjny wjechał na posesję, na twarzy malca pojawił się wielki uśmiech, który nie znikał podczas całego spotkania. Jak wspominał chłopiec, w przyszłości chciałby zostać policjantem i pomagać ludziom, dlatego wizyta mundurowych była dla niego jednym z wymarzonych świątecznych prezentów.

Anna Daszkiewicz/MM

 

 

 

 

  • policjanci z Czerwonaka z młodzieżą z Zespołu Szkół w Bolechowie
  • policjanci z Czerwonaka na zdjęciu z 11-letnim Krzysiem koło radiowozu
  • zdjęcie Krzysia 11-letniego chłopca w domu z prezentami od młodzieży z Zespołu Szkół i policjantów z Czerwonaka