DZIAŁANIA POLICJI

Wilda - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań - Wilda poszukują mężczyzny, który jest podejrzewany o kradzież biżuterii. Do zdarzenia doszło 22 czerwca br. w Poznaniu. Został sporządzony portret pamięciowy domniemanego sprawcy. Wszystkich, którzy rozpoznają tę osobę prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu na poznańskiej Wildzie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży biżuterii znacznej wartości. Do zdarzenia doszło 22 czerwca br. w godzinach 14.00-15.00 w Poznaniu. Mężczyzna wraz z kobietą weszli do mieszkania starszej Pani pod pozorem wykonania usługi przeglądu hydraulicznego i wykorzystując jej nieuwagę, zabrali cenną biżuterię.

Policjanci z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Poznaniu sporządzili portret pamięciowy podejrzewanego o tę kradzież mężczyzny. Jest to osoba w wieku około 30 lat, 170 cm wzrostu i normalnej budowy ciała. W dniu zdarzenia, jego charakterystycznymi elementami ubioru były czapka z daszkiem koloru białego oraz kamizelka odblaskowa koloru żółtego.    

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę z portretu pamięciowego lub mają wiedzę na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z poznańskiej Wildy pod numerami telefonów: 47 77 125 11 lub 112 czynnymi całą dobę. Zapewniamy anonimowość!

Marta Mróz