DZIAŁANIA POLICJI

Konkurs dla młodzieży - "Skrzydła życia - działam, nie jestem obojętny"

Data publikacji 25.02.2020

Kolejna edycja konkursu profilaktycznego pn. „Skrzydła życia – działam, nie jestem obojętny” już się rozpoczęła i trwa do 30 marca 2020r. Przygotuj pracę w postaci fotografii bądź grafiki komputerowej na temat przemocy oraz wykluczenia społecznego i miej wkład w dalsze działania profilaktyczne wśród społeczeństwa lokalnego.

Konkursu „Skrzydła życia – działam, nie jestem obojętny” adresowany jest do młodzieży w wieku 13-18 lat, zamieszkującej Powiat Poznański. To już kolejna edycja konkursu profilaktycznego pod patronatem Starosty Poznańskiego, organizowana przez Powiat Poznański, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie oraz Komendę Miejską Policji w Poznaniu.

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na problematykę przemocy i wykluczenia społecznego oraz zachęcenie młodzieży do przedstawienia przemyśleń na ten temat. W tym roku oprócz prac fotograficznych można zgłosić do konkursu plakat bądź wydruk grafiki komputerowej.

Tegoroczne prace zostaną wykorzystane do stworzenia kalendarza wykorzystanego podczas listopadowych działań profilaktycznych ukierunkowanych na przeciwdziałanie przemocy.

Prace należy dostarczyć do 30 marca 2020r. do siedziby Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu, przy ul. Szylinga 2, z adnotacją „Wydział Prewencji - konkurs”.

Zapraszamy do udziału w konkursie.

 

 REGULAMIN KONKURSU

Pliki do pobrania

  • 137.7 KB