Poznań – Turniej Piłki Nożnej Halowej - DZIAŁANIA POLICJI - Komenda Miejska Policji w Poznaniu

DZIAŁANIA POLICJI

Poznań – Turniej Piłki Nożnej Halowej

Data publikacji 27.06.2019

22 czerwca br. Komenda Miejska Policji w Poznaniu zorganizowała Turniej Piłki Nożnej Halowej dla funkcjonariuszy, który zmierzyli się na obiektach Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Poznaniu przy ul. Bukowskiej 34.

Inicjatorem zorganizowanego przedsięwzięcia był Komendant Miejski Policji w Poznaniu insp. Robert Kasprzyk, który wraz z kom. Wojciechem Marciniakiem- Naczelnikiem WkiSZ KMP w Poznaniu dokonał uroczystego otwarcia turnieju. Do zawodów zgłosiły się następujące drużyny: SPKP KWP Poznań, Reprezentacji KMP Poznań, KP Poznań - Jeżyce, KP Luboń , Operacyjni KMP Poznań, WZM KMP Poznań, RI WZM KMP Poznań, Sztab Policji KMP Poznań.

Turniej rozpoczął się o godz. 9.00 i przyniósł mnóstwo emocji oraz zaangażowania każdego z policjantów. W jednej z drużyn czynnie jako zawodnik grał Pan Komendant Miejski insp. Robert Kasprzyk, co pokazuje jak ważnym i cennym jest wspólna rywalizacja oraz integracja naszego środowiska.

Po zakończeniu turnieju Pan Komendant Miejski Policji w Poznaniu  insp. Robert Kasprzyk wraz z Naczelnikiem Wydziału Kadr i Szkolenie KMP Poznań kom. Wojciechem Marciniakiem oraz Przewodniczącym ZT NSZZ asp.sztab. Jerzym Woźniakiem wręczyli puchary, dyplomy oraz upominki dla Najlepszego Zawodnika – kom. Jarosława Dąbrowskiego z Wydziału Sztab Policji KMP Poznań, Najlepszego Bramkarza st.post. Patryka Pudełek z Komisariatu Policji Poznań - Nowe Miasto oraz dla nadkom. Anny Król z KWP Poznań za urok i fantastyczne porady bramkarskie.

 

 

 

L.Malicka/S.SM