DZIAŁANIA POLICJI

Poznań - Cały czas szukamy zaginionego Jacka Nowickiego. Jeśli masz informację o mężczyźnie - zadzwoń

Data publikacji 08.04.2019

Policji z Komisariatu Policji Poznań Jeżyce poszukują zaginionego Jacka Nowickiego. Mężczyzna 24 marca br. wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby, które posiadają informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z policjantami.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Jeżyce poszukują zaginionego 41-letniego Jacka Nowickiego. Mężczyzna 24 marca br. wyszedł z domu na uczelnie i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis:

Wzrost 170 cm, średniej  budowy ciała, włosy ciemne krótkie postawione do góry, oczy piwne, uszy normalne, brak zarostu.

Ubiór:

W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w granatową koszule, granatowe spodnie, granatową kurtkę na zamek oraz brązowe buty. Posiadał przy sobie aktówkę koloru czarnego z dokumentami, lekami oraz telefon komórkowy.

Wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca przebywania osoby zaginionej prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Jeżyce, osobiście przy ul. Kochanowskiego 16 lub pod całodobowym numerem telefonu 61 84 122 11/12 lub numerem alarmowym 112. Zapewniamy anonimowość.

 

 

Piotr Garstka

  • jacek nowicki
    jacek nowicki
  • jacek nowicki
    jacek nowicki