DZIAŁANIA POLICJI

Nowe Miasto - Policjanci proszą świadków zdarzenia o kontakt

Data publikacji 29.10.2018

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto proszą o kontakt osoby, które mogą być świadkami przestępstwa. Do zdarzenia doszło 26 sierpnia br. w pobliżu mostu nad rzeką Cybina w Poznaniu. Osoby ze zdjęć bardzo prosimy o kontakt z policjantami.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto pod nadzorem Prokuratury Rejonowej prowadzą śledztwo w sprawie usiłowania zabójstwa i uszkodzenia ciała. Do zdarzenia doszło 26 sierpnia br. ok. godz.1:30 w pobliżu mostu nad rzeką Cybina w rejonie ul. Wyszyńskiego w Poznaniu. Sprawca tego czynu, został zatrzymany.  

Śledczy zajmujący się sprawą dotarli do zapisów z kamer monitoringu. Na ich podstawie ustalili osoby, które mogą być świadkami tego zdarzenia. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunki mężczyzny i dwóch kobiet, które mogą pomóc w ustaleniu okoliczności przestępstwa.

W związku z powyższym policjanci bardzo proszą o pilny kontakt osoby, które widoczne są na zdjęciach lub osoby, które znają ich tożsamość, aby mogli to zrobić prowadzący sprawę. 

Można się kontaktować osobiście w Komisariacie Policji przy ul. Polanka 24 lub telefonicznie pod całodobowymi numerami telefonów 61 84 123 11 lub 997.

Marta Mróz