DZIAŁANIA POLICJI

KMP - Mianowania na stanowiska kierownicze w poznańskiej Policji

Data publikacji 14.09.2018

p.o. Komendant Miejski Policji w Poznaniu mł. insp. Adam Kachel mianował funkcjonariuszy na stanowiska kierownicze. Mianowania dotyczyły policjantów z Komisariatu Policji na Jeżycach, Nowym Mieście, Północy, w Kórniku, w Czerwonaku oraz w Wydziale Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

p.o. Komendant Miejski Policji w Poznaniu  mł.insp. Adam Kachel wręczył akty mianowania na stanowiska kierownicze policjantom, którzy od kilku miesięcy pełnili obowiązki na poszczególnych jednostkach Policji miasta i powiatu poznańskiego.

Akty mianowania z rąk Komendanta  w okresie od 3 do 13 września br. odebrali:

- nadkom. Robert Przyjemski na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji Poznań Jeżyce,

- nadkom. Dariusz Gołembiewski oraz kom. Paweł Włodarczyk na stanowiska Zastępców Komendanta Komisariatu  Policji Poznań Jeżyce,

st.asp. Paweł Michalski na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Kórniku,

- podkom. Łukasz Witwicki na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Czerwonaku,

- kom. Mariusz Naganowski na stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto,

nadkom. Norbert Porzyński na stanowisko  Zastępcy Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.      

Ponadto Komendant  Miejski powierzył pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji Poznań Północ kom. Bartoszowi Kośmider. Mianowani funkcjonariusze to osoby z wieloletnim stażem w Policji. Jak podkreślił Komendant Kachel, te awanse wiążą się z ogromną odpowiedzialnością i będą wymagały od nowo mianowanych komendantów i naczelników wzmożonego wysiłku, by zapewnić odpowiedni poziom realizacji powierzonych im zadań służbowych.

Marta Mróz