DZIAŁANIA POLICJI

Poznań – Rozpoznajesz swoją własność? Zadzwoń!

Data publikacji 30.01.2018

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu w toku prowadzonego postępowania zabezpieczyli przedmioty, które pochodzą z kradzieży. Wszystkie osoby, które rozpoznają przedmioty ze zdjęć jako swoją własność proszone są o kontakt z policjantami.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu w toku prowadzonego postępowania zabezpieczyli ponad dwieście przedmiotów pochodzących z kradzieży.

Mężczyzna odpowiedzialny za te kradzieże został przez policjantów zatrzymany w kwietniu 2017 roku. Za popełnione przestępstwa usłyszał zarzuty i decyzją Prokuratury trafił do aresztu. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że do kradzieży dochodziło na przełomie 2016/2017 roku na terenie Tarnowa Podgórnego oraz poznańskich Jeżyc i Grunwaldu.

Od momentu odnalezienia przedmiotów policjanci zadbali, aby zdecydowana większość skradzionych przedmiotów wróciła do prawowitych właścicieli. Poniżej zamieszczamy zdjęcia przedmiotów, których właścicieli nie ustalono. To między innymi buty, zegarki, okulary. Policjanci szukają właścicieli skradzionych przedmiotów. 

Wszystkie osoby, które rozpoznają przedmioty ze zdjęć jako swoją własność proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału Dochodzeniowo Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. Można się zgłaszać osobiście od pon. do pt. w godzinach 8:00 – 15:00 przy ul. Szylinga 2 lub telefonicznie pod numerem 61 84 130 90.

Autor: mł.asp. Patrycja Banaszak