DZIAŁANIA POLICJI

Poznań - Byłeś świadkiem tego zdarzenia, bądź coś o nim wiesz? Zadzwoń!

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu prowadzą czynności w związku ze zdarzeniem, które miało miejsce w Poznaniu 6 września br. na zbiegu ul. Łukaszewicza, a Calliera około godz. 01:10. W związku z powyższym poszukiwani są świadkowie, którzy w tym czasie przebywali w rejonie tych ulic. Osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę na temat zdarzenia, proszone są o kontakt z Policją.

Poznańscy policjanci wyjaśniają okoliczności nocnego zdarzenia. Wszystkie osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę na ten temat, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami. W szczególności dwie kobiety. Pierwsza z nich w wieku około 28-34 lata, szczupłej budowy ciała, jasnej karnacji, włosy ciemne, długie do ramion, splątane w kitkę. Po prawej stronie głowy (być może po lewej również) jej włosy są bardzo krótko ścięte (wygolone). Kobieta ubrana w ciemną kurtkę z kapturem, ciemne długie spodnie, buty niskie ciemnego koloru, przez ramię przewieszona torba jasnego koloru z dużym kolorowym nadrukiem. Drugi świadek, który może mieć informację o zdarzeniu, to kobieta w wieku około 28-34 lata, szczupłej budowy ciała, opalonej karnacji, włosy koloru brąz/rude splecione w koka, ubrana w kurtkę zieloną/szarą z kapturem, spodnie długie koloru ciemnego, torba przewieszona przez ramię z ciemnym paskiem.

Opisane wyżej kobiety, 5 września br. o godz. 23:27 dokonywały zakupów w sklepie Lewiatan mieszczącym się na zbiegu ul. Hetmańska/Głogowska, skąd wyszły o godz. 23:35 i udały się w kierunku poznańskiej dzielnicy Łazarz.

Świadków zdarzenia proszę o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu pod nr 61 84 156 13.

 

 

Piotr Garstka