DZIAŁANIA POLICJI

Strona znajduje się w archiwum.

Poznań - Zapraszamy do wzięcia udziału w biegu Kurdeszowa (Za) Dyszka

Data publikacji 10.04.2017

28 maja br. odbędzie się 5.Kurdeszowa (Za) Dyszka w podpoznańskim Kostrzynie. W ramach zawodów odbędą się Mistrzostwa Policjantów pod patronatem Komendanta Miejskiego Policji w Poznaniu. Serdecznie zapraszamy!

Bieg  Kurdeszowa (Za) Dyszka odbędzie się 28 maja br. o godzinie 14.00 na trasie 10 km, asfaltowymi  ulicami miasta i gminy Kostrzyn. Trasa posiada atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Pomysłodawcy i organizatorzy biegu to Komisja Zdrowia i Sportu Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn Urząd Miejski w Kostrzynie. 

Imienne zgłoszenia do biegu przyjmowane są poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej biegu wg. regulaminu Biegu Masowego Kurdeszwa (Za) Dyszka w Kostrzynie oraz regulaminu V Indywidualnych i Drużynowych Otwartych Powiatowych Mistrzostw Strażaków Ochotniczej, Państwowej Strazy Pożarnej i Policjantów w biegu na 10 km oraz dokonanie opłaty startowej.

Więcej informacji obiegu oraz regulamin zawodów znajduje się na stronie www.kurdeszowazadyszka.pl. Policjantów chętnych do wzięcia udziału w zawodach serdecznie zapraszamy!