DZIAŁANIA POLICJI

Poznań – Rozpoznajesz tych mężczyzn? Zadzwoń!

Poznańscy policjanci wyjaśniają okoliczności kradzieży z włamaniem oraz usiłowania kradzieży pojazdu. Osoby, które rozpoznają mężczyzn z nagrań proszone są o kontakt z policjantami. Zapewniamy anonimowość!

Do pierwszego ze zdarzeń doszło 8 listopada ubiegłego roku. Wówczas przy ul. Hawelańskiej w Poznaniu około godziny 3:20 dwóch mężczyzn, których zarejestrowały kamery monitoringu dokonali kradzieży z włamaniem do pojazdu vw polo.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn z nagrania proszone są kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Północ przy os. Jana III Sobieskiego 115 lub telefonicznie pod całodobowym nr telefonu 61 84 146 11 lub numerem alarmowym 997.

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.
pobierz film - 18.12 MB

Drugie zdarzenie miało miejsce 6 stycznia br. Wówczas w Plewiskach około godziny 2:40 dwóch mężczyzn usiłowało dokonać kradzieży mercedesa z tzw.  systemem bez kluczykowym. W tym przypadku na nagraniu widać jak przestępcy otwierają auto przy użyciu specjalnych urządzeń do przechwytywania sygnału radiowego z pilota samochodu, który znajdował się w mieszkaniu.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn z nagrania proszone są kontakt z policjantami z Wydziału dw. z Przestępczością Samochodową Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu przy ul. Szylinga 2 lub telefonicznie od pon. do pt.  godz. 8:00 – 15:00 pod nr 61 84 155 80 lub numerem alarmowym 997.

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.
pobierz film - 6.74 MB

Autor: Patrycja Banaszak