DZIAŁANIA POLICJI

Strona znajduje się w archiwum.

Poznań – Rozpoznajesz tych mężczyzn? Zadzwoń!

Data publikacji 13.03.2017

Poznańscy policjanci wyjaśniają okoliczności kradzieży, do której doszło w styczniu br. Osoby, które rozpoznają mężczyzn, których wizerunki publikujemy prosimy o kontakt z policjantami.

Do zdarzenia doszło 11 stycznia br. przy ul. Mielżyńskiego w Poznaniu. Wówczas około godziny 11:00 do pary seniorów podszedł mężczyzna, który twierdził, że znalazł pieniądze i zaproponował, że się nimi podzieli. Chwilę po tym do starszych osób podszedł kolejny mężczyzna, który oświadczył, że podejrzewa że są oni w posiadaniu zgubionych przez niego pieniędzy. 73-latek zaczął się tłumaczyć, że nie ma z tym nic wspólnego i posiada tylko swoje pieniądze, które mężczyznom pokazał. Wówczas jeden z nich wyciągnął z torby seniora banknoty w kwocie 30 tysięcy złotych. Po wszystkim mężczyźni się oddalili. 

Osoby, które rozpoznają mężczyzn z nagrania lub zdjęć proszone są kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto, osobiście przy ul. Śniadeckich 27 (budynek po KP Targowy) lub telefonicznie pod całodobowym nr telefonu 61 84 124 11/12 lub numerem alarmowym 997.

Ładowanie odtwarzacza...

Autor: Patrycja Banaszak