DZIAŁANIA POLICJI

Strona znajduje się w archiwum.

Poznań - Zatrzymani za "rozbiórkę" kradzionych aut - video

Data publikacji 31.01.2017

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu wspólnie z policjantami z Komisariatu Policji w Luboniu zatrzymali czterech mężczyzn podejrzewanych o paserstwo części samochodowych pochodzących od skradzionych pojazdów. W „dziupli” znajdującej się na terenie Lubonia policyjni śledczy zabezpieczyli setki fragmentów od pojazdów, których pochodzenia będzie szczegółowo badane.

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu zajmujący się zwalczaniem przestępczości samochodowej uzyskali informację, że na terenie prywatnej posesji w Luboniu może dochodzić do „rozbiórki” kradzionych samochodów. Kryminalni natychmiast nawiązali współpracę z miejscowymi funkcjonariuszami i wspólnie pojechali sprawdzić ustalone kilka adresów.

Podczas kontroli jednej z wytypowanych posesji policjanci zauważyli dwóch mężczyzn rozmontowujących osobowe renault. Mężczyźni bez przekonania próbowali wytłumaczyć policjantom, że właśnie naprawiają auto. Jeden z nich w pewnym momencie zaczął uciekać. Policjant ruszył za nim w pościg. Doszło do szarpaniny po której funkcjonariusz oddał dwa strzały ostrzegawcze. Pomimo tego podejrzany uciekł i był poszukiwany.

31 stycznia popołudniu mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Samochodową Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

 

 

Ładowanie odtwarzacza...