Poznań - Wyróżnienia dla policjantów - DZIAŁANIA POLICJI - Komenda Miejska Policji w Poznaniu

DZIAŁANIA POLICJI

Strona znajduje się w archiwum.

Poznań - Wyróżnienia dla policjantów

Data publikacji 15.12.2016

W Komendzie Miejskiej Policji w Poznaniu odbyło się uroczyste wręczenie wyróżnień policjantom i pracownikom Policji. Ponadto policjanci od organizatorów Maratonu Lednickiego za profesjonalne jego zabezpieczenie otrzymali okolicznościowe medale.

15 listopada br. w Komendzie Miejskiej Policji w Poznaniu odbyło się uroczyste wręczenie wyróżnień policjantom i pracownikom Policji. Wyróżnieniami były zarówno rozkazy o powołaniu i mianowaniu policjantów na wyższe stanowiska, a także promesy nagrodowe dla najbardziej wyróżniających się w służbie, pochodzące ze środków finansowych Urzędu Miasta Poznania i Starostwa Powiatowego w Poznaniu.

Funkcjonariuszom, promesy i gratulacje wręczył: Komendant Miejski Policji w Poznaniu mł. insp. Maciej Nestoruk, Zastępca Prezydenta Miasta Poznania  Mariusz Wiśniewski oraz  Dyrektor Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Poznaniu Paweł Kurosz.

Poza promesami Prezes Stowarzyszenia Biegowego „Brylant – Kórnik” Krzysztof Buszkiewicz podziękował za profesjonalne zabezpieczenie Maratonu Lednickiego Komendantowi Miejskiemu Policji w Poznaniu mł. insp. Maciejowi Nestorukowi, Naczelnikowi Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Poznaniu mł. insp. Józefowi Klimczewskiemu oraz biorącym udział w zabezpieczeniu policjantom.

Po uroczystości na placu apelowym Komendy Miejskiej Policji w  Poznaniu zaproszeni gości mogli zobaczyć dwa policyjne konie, które zasiliły poznańskie Ogniwo Konne dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miasta Poznania i Starostwa Powiatowego w Poznaniu. 

Wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.