DZIAŁANIA POLICJI

Grunwald - Włamał się do samochodu - Rozpoznajesz tego człowieka?

Policjanci z Poznania poszukują sprawcy kradzieży z włamaniem, który 3 lipca br. w godzinach przedpołudniowych wybił szybę w zaparkowanym samochodzie przy ul. Bukowskiej i skradł z tylnego siedzenia saszetkę z pieniędzmi i dokumentami. Całość zarejestrował pobliski monitoring.

Policjanci z Komisariatu na Grunwaldzie prowadzą postepowanie w sprawie włamania do pojazdu, który był zaparkowany przy ul. Bukowskiej na terenie Centrum Stomatologii. Do zdarzenia doszło 3 lipca br. Niezidentyfikowany mężczyzna podchodzi do zaparkowanego samochodu. W pewnym momencie wybija tylną szybę i zabiera z siedzenia saszetkę z pieniędzmi i dokumentami. Poszukiwany jest szczupłej budowy ciała z widocznymi zakolami na głowie, ma ciemne włosy zaczesane do tyłu w kucyk. W dniu zdarzenia był ubrany w koszulkę koloru niebieskiego, długie, ciemne spodnie, przez szyję miał przewieszoną czarną torebkę.

Osoby, które rozpoznają prezentowany wizerunek prosimy o kontakt z policjantami pod numerami telefonów 61 84 12111 lub 997 czynnymi całą dobę.

Maciej Święcichowski

11

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.
pobierz film - 1.78 MB